R8X-VIBE

AcasaPortalCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D

In jos 
AutorMesaj
Digitalboy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Data de inscriere : 11/03/2010

MesajSubiect: IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D   Vin Mai 21, 2010 9:13 pm

Nici nu ne-am obijnuit bine cu formatul HD si deja trecem la nivelul urmator. Toti producatori mari de televizoare scot deja televizoare cu 3D, va spuneam de Microsoft care a zis ca este pregatit Xbox-ul pentru 3D, ProTv si OTV au primit licienta de transmisie 3D, iar in cinematografe deja este ceva normal sa vedem filme 3D este o adevarata revolutie in industrie.
Dar nu este cam repede? Mie imi place formatul Full HD, jocurile de consola arata incredibil pe un LCD, iar pe mine m-au durut ochii de fiecare data cand am fost la cinema si am vazut un film 3D. Mi-au placut filmele vazute in 3D, dar nu asa tare incat sa imi schimb tot universul in 3D.

Ubisoft anunta ca de anul viitor vor fi 20 % dintre jocuri 3D iar pana in 2012 aproape 50 %. Deja Nintendo a prezentat noul DS 3D la E3 care te poti juca jocuri 3D si fara ochelari, iar Sony a facut un update la PlayStation 3 in acest sens. In concluzie pregatitiva pentru universul 3D!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://r8x-vibe.forumz.ro
DarkStar
INCEPATOR
INCEPATOR

Data de inscriere : 23/11/2010

MesajSubiect: Re: IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D   Vin Noi 26, 2010 1:23 am

nu prea imi vine sa cred asta, 3d-ul este inca la inceput, iar astia vor sa scoata jumate din jocuri in 3d, mi se pare o prostie foarte mare, sunt foarte multi oameni care nu isi permit ochelari, televizor si toate cele 3d, deoarece sunt foarte scumpe, nu cred ca se va intampla asa ceva, or sa fie din ce in ce mai multe jocuri 3d, dar nu 50%
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Digitalboy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Data de inscriere : 11/03/2010

MesajSubiect: Re: IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D   Vin Noi 26, 2010 3:10 am

In mare parte ai dreptate dark dar nu se stie niciodata ce va fii in viitor
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://r8x-vibe.forumz.ro
maya
INCEPATOR
INCEPATOR

Data de inscriere : 03/11/2010
Varsta : 23
Localizare : In lumea mea

MesajSubiect: Re: IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D   Dum Noi 28, 2010 4:18 pm

Mda, poate ca vor fi ,dar nu acum ci poate peste vreo 20 de ani sau nu chear asa de mult.Oricum eu zica ca nu-i adevarat
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://globalspeed.forumotion.com/
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D   

Sus In jos

IN 2012 50 % DINTRE JOCURI VOR FI 3D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Top 10 Jocuri PC 2012
» Ce se joaca lumea pe Facebook, top 20 jocuri