R8X-VIBE

AcasaPortalCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Johnny Depp se uita la filmele sale numai daca e beat

In jos 
AutorMesaj
Digitalboy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Data de inscriere : 11/03/2010

MesajSubiect: Johnny Depp se uita la filmele sale numai daca e beat   Lun Dec 20, 2010 3:27 am

Johnny Depp a marturisit intr-un interviu acordat revistei britanice OK! ca nu suporta sa se uite la filmele in care joaca.

Johnny Depp nu suporta sa se uite la filmele in care joaca. Actorului in varsta de 47 de ani i se pare neplacut sa se priveasca pe ecran, dar recunoaste ca acest lucru ii convine de minune regizorului Tim Burton, cel cu care acesta colaboreaza cel mai frecvent.

"Fac tot posibilul sa evit cu orice pret filmele in care apar", spune Depp.

"Lui Tim ii place faptul ca nu sunt unul dintre acei actori care alearga la monitoare intre doua duble pentru a-si urmari evolutia. As prefera sa inghit un sac de capuse decat sa fac asta", mai spune acesta.

Intrebat de revista britanica OK! ce anume l-ar determina totusi sa se uite la un film in care este protagonist, Johnny glumeste, spunand: "Probabil cateva sticle de vin".

Starul din "Tourist", care este tatal a doi copii - Lily-Rose, in varsta de unsprezece ani, si Jack, de numai opt ani, sustine ca nu se implica prea mult in realizarea filmelor, preferand sa isi faca rolul si sa lase restul in seama regizorului si a producatorilor.

"Stiu ca, in momentul in care mi se spune 'Ai terminat', nu mai este nevoie de serviciile mele. Dupa aceasta, proiectul se afla in mana regizorului si a editorului. Munca mea este de a le oferi acestora optiuni cu care sa poata lucra. Mai departe ei fac ce vor", a mai spus Johnny Depp.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://r8x-vibe.forumz.ro

Johnny Depp se uita la filmele sale numai daca e beat
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum afli modelul telefonului mobil fara a te uita la baterie
» Ce gen de filme va place sa vizualizati?
» Deschiderea unui fisier psd
» Michael Teló - Ai Se Eu Te Pego (Vai daca te prind)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
R8X-VIBE :: Diverse :: Stiri Mondene-
Mergi direct la: