R8X-VIBE

AcasaPortalCautareMembriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Iata ce-si doresc artistii de Sarbatori!

In jos 
AutorMesaj
Digitalboy
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Data de inscriere : 11/03/2010

MesajSubiect: Iata ce-si doresc artistii de Sarbatori!   Lun Dec 20, 2010 3:13 am

Trupa Fly Project o sa cante de Craciun

Trupa Fly Project o sa cante de Craciun "E foarte tare sa fii de Craciun alaturi de fani, asa ca o sa ne simtim foarte bine. Ne dorim ca de Craciun sa primi cadouri, muuulte cadouri si sa ne aduca un an tare de tot, cel putin la fel de bun ca cel care a trecut. De la anul 2011 Tudor spune ca "imi doresc multa liniste si impliniri pentru toti romanii! Ar fi timpul ca oamenilor se le fie mai bine.", iar Dan ne-a spus ca isi doreste "multe piese care sa sune beton, sanatate si o stare pozitiva pentru toata lumea, o viata mai colorata..."

Baietii de la Narcotic Sound o sa sa cante in Ajun de Craciun

Baietii de la Narcotic Sound ne-au spus ca "Ajunul Craciunului il petrecem pe scena, iar in prima zi cu siguranta vom fi alaturi de familii si cei dragi. Asteptam de la Mos Craciun un an cel putin la fel de bun ca cel care a trecut si cat mai multe cadouri bineinteles". De la noul an baietii au spus ca "Ne dorim mai multa liniste si impliniri pentru toti locuitorii acestei tari. Ar fi timpul sa ne fie mai bine"

Inna isi va petrece Craciunul aasa cu familia si prietenii

Celebra Inna isi va petrece Craciunul acasa cu familia si prietenii. "O sa merg putin pe la munte si sper sa ajung la un concert The Marker ". De la Mos Craciun spera sa primeasca multa sanatate si putere de munca, iar de la Noul an "Sa continui ce am inceput. Sa termin de inregistrat albumul doi si sa revin cu multe hit-uri Smile
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://r8x-vibe.forumz.ro

Iata ce-si doresc artistii de Sarbatori!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
R8X-VIBE :: Diverse :: Stiri Mondene-
Mergi direct la: